Terasos atnaujinimas

Greitas, nebrangus, 100% draugiškas aplinkai ir labai efektyvus būdas visiškai atnaujinti terasos įvaizdį. Mediena vizualiai pakeis spalvą iškart po procedūros, o apsauginėmis priemonėmis padengtas paviršius išlaikys jūsų terasą kaip naują ilgą laiką.

TERASOS ATNAUJINIMO KAINA

NUO 12 € 

Kainą sudaro terasos plovimas, prireikus šlifavimas ir alyvavimas. Tiksli kaina nustatoma pagal terasos būklę, dydį, valymo priemonių ir alyvos rūšies pasirinkimą.

KODĖL REIKIA ATNAUJINTI TERASĄ?

Išoriniai veiksniai, tokie kaip saulės spinduliai, drėgmė, dulkės daro įtaką terasos įvaizdžiui ir eksploatavimo periodui.

Ypatingai, jeigu terasa yra natūrali ir nedengta jokia apsaugine priemone, medis pilkėja, apsineša kerpėmis ir dumbliais, apdulka ir praranda estetišką įvaizdį.

Būtent todėl, labai svarbu bent vieną ar keletą kartų į metus terasines lentas nuplauti specialiomis priemonėmis, peralyvuoti ir atnaujinti.

Maumedžio terasa, AB klasė lentos

Išskirtinai retas patvarumo savybes turintis medis. Laikui bėgant, maumedžio atsparumas puvimui ir kitiems neigiamiems atmosferos veiksniams tik didėja, todėl tai yra vienas labiausiai vertinamų medienos rūšių.

Impregnuotos pušies terasa, AB klasės lentos

Lygaus arba rifliuoto paviršiaus šiaurinės pušies terasos lentos. Vakuuminiu būdu atliktas impregnavimas suteikia rudą spalvą ir apsaugo medieną nuo puvimo ir vabzdžių 5-7 metus. Impregnantas neatsparus saulės spinduliams, todėl ruda spalva pasišalins per 3-12 mėn, būtent todėl svarbu terasą padengti alyva – tai suteiks paviršiaus spalvai atsparumą išoriniams veiksniams. 

Termo pušies terasa, AB klasės lentos

Terminis karščio ir garų apdorojimas negrįžtamai paveikia medienos savybes: ji tampa itin stabili ir patvari, išlaiko nepakitusią pirminę išvaizdą, pagerėja termoizoliacija bei atsparumas dideliems temperatūros ir drėgmės pokyčiams.

Termo pušies terasa, A klasės lentos

Terminis karščio ir garų apdorojimas negrįžtamai paveikia medienos savybes: ji tampa itin stabili ir patvari, išlaiko nepakitusią pirminę išvaizdą, pagerėja termoizoliacija bei atsparumas dideliems temperatūros ir drėgmės pokyčiams.

WPC (medžio kompozito) terasa

Šiuolaikiška rinktinio medžio, bio kompozito terasa ilgaamžė, atspari smūgiams,puvimui, drėgmei, saulės spinduliams, bet kokiai temperatūrai, neslidi, nedegi. Puiki alternatyva tradicinės medienos lentoms, medžio kompozito terasa tausoja aplinką – sudėtyje neturi jokių žmogui ar aplinkai kenksmingų medžiagų.

Krepšelis0
Krepšelis tuščias
Tęsti pirkimą
0