Terasos kainos
skaičiuoklė

Siūlome platų dangų ir spalvų pasirinkimą, todėl tikrai atrasime jums tinkamiausią sprendimą projektui įgyvendinti. Medžiagų kokybė turi įtakos kainai, tačiau tai yra vienas svarbiausių aspektų, darančių įtaką terasos eksploatavimo laikui. Mes siūlome tik aukščiausios kokybės medžiagas, kad užtikrintume terasos stabilumą ir patvarumą.

Two columns
Vertical
Horizontal
Terasos įrengimas
Prelimenari suma
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show

Stoginės kainos
skaičiuklė

Stogas gali būti įvairių dangų, dažniausias pasirinkimas dėl dizaino ir patogumo yra skaidrios, šviesą praleidžiančios medžiagos: stiklas arba polikarbonatas. Dažnas pasirinkimas stoginę derinti prie esamo pastato stogo dangos: skardos, čerpelių ir kitų medžiagų. Suteikiame galimybę rinktis iš įvairių stogo dangų, kad atrastumėte tik jums individualiai labiausiai tinkamą sprendimą.

Two columns
Vertical
Horizontal
Stoginės įrengimas
Prelimenari suma
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show

Įsukamų polių įrengimas

Įsukami sraigtiniai poliai yra greitas, švarus ir patvarus elementas suformuoti terasos karkaso atramas. Įrenginėjant sraigtinius polius nereikia atlikti žemės darbų, todėl galima montuoti ant bet kokio reljefo, nepadarant įtakos sutvarkytai kiemo aplinkai.

KAINA

NUO 20 € 

Tiksli kaina nustatoma pagal reikiamų polių ilgį ir kiekį bei projekto sudėtingumą.

Terasos projektavimas

Terasos projektavimas suteikia galimybę sukurti visiškai jūsų svajones atitinkantį terasos vizualą. Kiekvienas elementas gali būti koreguojamas kol visiškai atitiks jūsų lūkesčius. Naudojame įrankius, kurie leidžia sukurti 3D terasos projekto vizualą, kuris perteikia realius terasos medžiagų, spalvų, tekstūros vaizdus.

3D VIZUALIZACIJA | KAINA

NUO 100 € 

Tiksli kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo

Terasos atnaujinimas

Greitas, nebrangus, 100% draugiškas aplinkai ir labai efektyvus būdas visiškai atnaujinti terasos įvaizdį. Mediena vizualiai pakeis spalvą iškart po procedūros, o apsauginėmis priemonėmis padengtas paviršius išlaikys jūsų terasą kaip naują ilgą laiką.

TERASOS ATNAUJINIMO KAINA

NUO 12 € 

Kainą sudaro terasos plovimas, prireikus šlifavimas ir alyvavimas. Tiksli kaina nustatoma pagal terasos būklę, dydį, valymo priemonių ir alyvos rūšies pasirinkimą.

Medžiagų terasai kainos skaičiuoklė

KETINATE ĮSIRENGTI TERASĄ PATYS? ĮSIGYKITE PILNĄ TERASOS MEDŽIAGŲ KOMPLEKTĄ

Pagal jūsų norimos terasos dydį ir medžiagų pasirinkimą, paruošime visą terasos medžiagų komplektą. Prireikus, galime atvykti į vietą, išklausyti jūsų poreikius, išmatuoti ir pateikti tikslią medžiagų sąmatą. Patiems liks tiks sumontuoti. Užsakę medžiagų komplektą terasai, gausite iš mūsų ir  visą reikalinga informaciją apie terasos montavimą. 

Two columns
Vertical
Horizontal
Medžiagos terasai
Prelimenari suma
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show
Krepšelis0
Krepšelis tuščias
Tęsti pirkimą
0