Sandėlyje esantys gaminiai pristatomi per 3-5 dienas

 

Svetainėje užsisakius sandėlyje esančius gaminius, juos atsiimti galite 2 būdais.

Atsiimant patiems, iš mūsų sandėlio Vilniuje
Adresu: Prašiškių g. 51, 14332 Vilniaus r. (Prašome iš anksto suderinti atvykimo laiką +37065262222).

Pristatant gaminius jūsų nurodytu adresu
Pristatymo laikas pradedamas skaičiuoti nuo apmokėjimo už prekes gavimo. Tikslios pristatymo kainos pateikiamos prekių krepšelyje, pasirinkus gaminius ir nurodžius tikslų pristatymo adresą (išmaniai skaičiuoklei įvertinus atstumą, krovinio pakuotės išmatavimus ir svorį). Prekių pristatymo laikas ir detalės.  Apie planuojamą pristatymą informuojame el. paštu arba skambučiu 1 dieną prieš planuojamą pristatymą. Jei nurodytas pristatymo laikas nėra tinkamas, susisiekite +37065262222 arba info@terasosirengimas.lt, suderinsime jums tinkamą pristatymo laiką ir kitas detales. Skundai ir pretenzijos. Gaminių iškrovimo metu klientas (ar jo atstovas) turi patikrinti ar prekių komplektacija atitinka važtaraštyje nurodytą gaminių sąrašą, esant neatitikimams surašyti pastabas krovinio važtaraštyje. Vėliau nusiskundimai dėl komplektacijos neatitikimo nebus priimami. Pasirašius ant krovinio važtaraščio, per 7 dienas klientas gali pareikšti pretenzijas dėl prekių gamyklinio broko, kuris galėjo būti pastebėtas tik išardžius gaminių pakuotes.

Iškilusius klausimus, susijusius su gaminių pristatymu ir kokybe sprendžiame kiek įmanoma operatyviau, tad susisiekite el. paštu info@terasosirengimas.lt arba telefonu +37065262222.

 

Didesnius prekių kiekius ir terasų įrengimo komplektus pristatome per 3-7 darbo dienas visoje Lietuvoje.

Pristatymo įkainiai:

Vilniaus mieste 42,00 EUR su PVM
Didieji miestai Alytus, Kaunas, Elektrėnai, Molėtai, Utena, Panevėžys –  90,00 EUR
Visa Lietuva  127,00 EUR
Į Kuršių Neriją nepristatome.

Užsakomosios prekės pristatomos per 1 – 3 savaites

Užsakomosios prekės užsakomos iš tiekėjų, todėl jų pristatymas gali užtrukti 1– 3 savaites. Patvirtinus šių prekių užsakymą www.terasosirengimas.lt  svetainėje, su jumis susisieksime ir patikslinsime prekių pristatymo terminą.
Galimi prekių atsiėmimo būdai.
Atsiimant patiems, iš mūsų sandėlio Vilniuje Adresu: Prašiškių g. 51, 14332 Vilniaus r. (Prašome iš anksto suderinti atvykimo laiką +37065262222)

Rodyti žemėlapyje Pristatant gaminius jūsų nurodytu adresu.

Pristatymo laikas pradedamas skaičiuoti nuo apmokėjimo už prekes gavimo. Tikslios pristatymo kainos pateikiamos prekių krepšelyje, pasirinkus gaminius ir nurodžius tikslų pristatymo adresą (išmaniai skaičiuoklei įvertinus atstumą, krovinio pakuotės išmatavimus ir svorį). Prekių pristatymo laikas ir detalės.

Apie planuojamą pristatymą informuojame el. paštu arba skambučiu 1 dieną prieš planuojamą pristatymą. Jei nurodytas pristatymo laikas nėra tinkamas, susisiekite +37065262222 arba info@terasosirengimas.lt, suderinsime jums tinkamą pristatymo laiką ir kitas detales. Skundai ir pretenzijos. Gaminių iškrovimo metu klientas (ar jo atstovas) turi patikrinti ar prekių komplektacija atitinka važtaraštyje nurodytą gaminių sąrašą, esant neatitikimams surašyti pastabas krovinio važtaraštyje. Vėliau nusiskundimai dėl komplektacijos neatitikimo nebus priimami. Pasirašius ant krovinio važtaraščio, per 7 dienas klientas gali pareikšti pretenzijas dėl prekių gamyklinio
broko, kuris galėjo būti pastebėtas tik išardžius gaminių pakuotes.

Iškilusius klausimus, susijusius su gaminių pristatymu ir kokybe sprendžiame kiek įmanoma operatyviau, tad susisiekite el. paštu info@terasosirengimas.lt arba telefonu +37065262222

Krepšelis0
Krepšelis tuščias
Tęsti pirkimą
0