Stoginės įrengimas

Montuojame medinės konstrukcijos stogines, kurios yra lengvos ir neperkrautos. Tinkamai paruošta lauko terasa su stogu, gali būti papildoma vieta valgomajam, poilsio ar netgi darbo kambariui. Įstiklinta, apšildyta terasa tikrai taps viena mėgstamiausių vietų jūsų kieme, nepaisant permainingo oro – patogumas ir jaukumas garantuotas. Stoginės įrengimas garantuotai bus geriausias jūsų sprendimas.

Stoginių rūšys

Polikarbonato stoginė

Skaidrus polimeras, pasižymi ypatingai aukštu atsparumu smūgiams (net ir esant žemoms temperatūroms). Jis mechaniškai tvirtas, gerų dielektrinių savybių, atsparus radiaciniam spinduliavimui. Skaidri stogo danga netamsina terasos vidaus ir užtikrina ilgaamžį tarnavimo laiką.

Stiklo stoginė

Kone didžiausias privalumas – skaidrumas. Stiklinis stogelis netrukdys šviesai patekti į namus bei bus itin stilinga eksterjero detalė. Paviršiaus stiklinė danga reikalauja minimaliai dėmesio, todėl rūpesčių priežiūra tikrai nesukels. 

Skardos / prilydomos dangos / bituminių čerpelių dangos stoginė

Įvairios stoginių dangos gali būti derinamos prie namo dizaino. Visos medžiagos pasižymi itin aukšta kokybe ir patvaria struktūra bei yra ypatingai modernios ir stilingos.

Kainos
skaičiuklė

Stogas gali būti įvairių dangų, dažniausias pasirinkimas dėl dizaino ir patogumo yra skaidrios, šviesą praleidžiančios medžiagos: stiklas arba polikarbonatas. Dažnas pasirinkimas stoginę derinti prie esamo pastato stogo dangos: skardos, čerpelių ir kitų medžiagų. Suteikiame galimybę rinktis iš įvairių stogo dangų, kad atrastumėte tik jums individualiai labiausiai tinkamą sprendimą.

Two columns
Vertical
Horizontal
Stoginės įrengimas
Prelimenari suma
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show
Krepšelis0
Krepšelis tuščias
Tęsti pirkimą
0